Akcie

Pravidelné super akcie!
 
V tejto sekcii nájdete vždy aktuálne akciové letáky na vybrané produkty.
 

 
Kliknite nižšie a prelistujte si letáky s akciami, alebo celý leták s akčnými dekormi podláh vybraných značiek na rok 2021:

 

Momentálne máme akciu na vybrané dekory SPC rigidných podláh so zámkom, vybrané laminátové podlahy z kolekcie X-CELLENT WOOD DUB, akciu na drevené podlahy v dizajne rybia kosť, akciu na kolekciu ALTITUDE, akciu na vybrané dekory podláh od výrobcov Kährs, PURLINE, WINEO a KPP, akciu na vybrané drevené podlahy KPP z kolekcie ANTIQUE, a aj nová akcia na vinylové podlahy WOOD DESIGN Dry BACK, či akcia na vybrané druhy drevených podláh.

 

 
Nové vinylové a SPC minerálne podlahy od švédskeho výrobcu Kährs sú vyrobené z najčistejších surovín bez obsahu ftalátov a zmäkčovadiel. Integrovaná podložka IXPE u varianty SPC účinne redukuje hluk a zaručuje vynikajúci komfort pri chôdzi. Podlahy sú vodeodolné a vrchná vrstva je ošetrené keramickou povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti pretlačeniu, poškriabaniu a pôsobení chemikálií. Je vhodná na podlahové kúrenie a záruka je na 10rokov. Podlahy sú v montážnom prevedení "lepená" a "so zámkom(SPC)"
 
Ďalšou podlahou je WINEO PURELINE, ktorá je úplne prírodná a ekologická podlaha. 
:) 100% prírodná
:) recyklovateľná
:) odolná voči chemikáliám a mechanickým vplyvom
:) vhodná do bytových aj komerčných priestorov
:) vodeodolná
:) ideálna pre podlahové kúrenie
:) záťažová trieda 23/32
Vybrané akciové dekory sú v ponuke v dvoch typoch pokládky, a to ako lepená a so zámkom. 
 
 
Takisto v akčnom letáku nájdete akciu aj na vinylové podlahy z kolekcie WINEO.
 
Ďalším z akciových produktov sú WINEO SPC Rigid podlahy z kolekcie WINEO 600 wood XL, ktoré ponúkajú širokú škálu dekorov, sú vhodné pre domáce aj komerčné priestory, sú vhodné na podlahové kúrenie a majú odolný povrch. Záťažová trieda 23/32.
 
 
 

 

Máte viac otázok? Chcete sa poradiť? Chcete vidieť vzorky naživo?

 
V našom showroome v Tajove nájdete toto všetko a ešte viac! Zakladáme si na osobnom individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi, a preto nás neváhajde kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie. Viac nájdete v sekcii KONTAKT.
 

 

 

 

 

Partneri

  • K-PRODUKT
  • KPP
  • DLH Slovakia