Akcie

Pravidelné super akcie!
 
V tejto sekcii nájdete vždy aktuálne akciové letáky na vybrané produkty.
 

 
Kliknite nižšie a prelistujte si letáky s akciami, alebo celý leták s akčnými dekormi podláh vybraných značiek na rok 2021:

 

Momentálne máme akciu na vybrané laminátové podlahy z kolekcie POLARWOOD dub, akciu na drevené podlahy KPP, či aktuálne znížené ceny na vybraných produktoch Kährs dubové či orech garden. Akcia sa vzťahuje aj na vybrané kolekcie z vinylových podláh a SPC minerálnych podláh, WINEO PURELINE, laminátové a vinylové podlahy WINEO, WINEO SPC Rigid, WINEO 600 wood XL či KPP X-cellent WOOD a kolekcie BRICK DESIGN STONE.
 
 
Nové vinylové a SPC minerálne podlahy od švédskeho výrobcu Kährs sú vyrobené z najčistejších surovín bez obsahu ftalátov a zmäkčovadiel. Integrovaná podložka IXPE u varianty SPC účinne redukuje hluk a zaručuje vynikajúci komfort pri chôdzi. Podlahy sú vodeodolné a vrchná vrstva je ošetrené keramickou povrchovou úpravou, ktorá je odolná proti pretlačeniu, poškriabaniu a pôsobení chemikálií. Je vhodná na podlahové kúrenie a záruka je na 10rokov. Podlahy sú v montážnom prevedení "lepená" a "so zámkom(SPC)"
 
Ďalšou akciovou podlahou je WINEO PURELINE, ktorá je úplne prírodná a ekologická podlaha. 
:) 100% prírodná
:) recyklovateľná
:) odolná voči chemikáliám a mechanickým vplyvom
:) vhodná do bytových aj komerčných priestorov
:) vodeodolná
:) ideálna pre podlahové kúrenie
:) záťažová trieda 23/32
Vybrané akciové dekory sú v ponuke v dvoch typoch pokládky, a to ako lepená a so zámkom. 
 
Aktuálne sú v akcii aj ešte dostupnejšie laminátové podlahy z kolekcie WINEO. Podlahy sú z Nemecka, v domácich priestoroch je na ne záruka 20 rokov, záťažová trieda je 23/33 AC5. Vďaka Aqua-Stop Technology je vhodná tiež do vlhkých priestorov, má veľmí nízky tepelný odpor a podlaha je samozrejme vhodná aj na podlahové vykurovanie. 
 
Takisto v akčnom letáku nájdete akciu aj na dubové vinylové podlahy z kolekcie WINEO, v dvoch typoch pokládky, vhodné na podlahové kúrenie, záťažová trieda 23/31 s odolným povrchom. 
 
Ďalším z akciových produktov sú WINEO SPC Rigid podlahy z kolekcie WINEO 600 wood XL, ktoré ponúkajú širokú škálu dekorov, sú vhodné pre domáce aj komerčné priestory, sú vhodné na podlahové kúrenie a majú odolný povrch. Záťažová trieda 23/32.
 
Akciové dubové vinylové podlahy ponúkame aj v spolupráci s KPP z kolekcie X-CELLENT WOOD, ktoré sú veľmi odolné, vhodné do domácností aj komerčných priestorov, majú záťažovú triedu 33/42 a sú 100% odolné voči vlhkosti. Sú vhodné pre podlahové kúrenie. 
 
Špeciálnou akciou sú vinylové podlahy KPP z kolekcie BRICK DESIGN STONE, ktoré poskytujú reálnu imitáciu prírodného kameňa. Sú veľmi odolné pre domácnosť aj komerčné priestory, 100% odolné proti vlhkosti a ideálne vhodné pre podlahové kúrenie.
 

 

Máte viac otázok? Chcete sa poradiť? Chcete vidieť vzorky naživo?

 
V našom showroome v Tajove nájdete toto všetko a ešte viac! Zakladáme si na osobnom individuálnom prístupe ku každému zákazníkovi, a preto nás neváhajde kontaktovať a dohodnúť si osobné stretnutie. Viac nájdete v sekcii KONTAKT.
 

 

 

 

 

Partneri

  • K-PRODUKT
  • KPP
  • DLH Slovakia